Sportisks viedpulkstenis | Riga - LikeALocal Guide

Sportisks viedpulkstenis

A
By Local July 13, 2022
Riga

Sportisks viedpulkstenis

(3 answers)
A
By Andjey Local July 13, 2022

Sveiki, vēlos iegādāties sporta viedpulksteni. Kāds ir labākais, ko iegādāties, uz ko man būtu jāpievērš uzmanība, izvēloties šādu pulksteni? Es gatavojos to valkāt aktīvās sporta aktivitātēs.

Answer the question

3 answers

Arī es meklēju sev labu pulksteni, lai ar to varētu peldēt baseinā un nebaidīties, ka tajā iekļūs ūdens. Bet uzreiz pateikšu, ka lētajiem sporta pulksteņiem nav mitruma aizsardzības. Tāpēc izvēlies rūpīgi. Sev sporta pulksteni es iegādājos šajā veikalā https://www.expressshop.lv/lv/p/sports-un-atputa/sportam/sporta-pulksteni--pulsometri--pulksteni-datori/sporta-pulkstei Pulksteņi ar mitruma aizsardzību maksā, sākot no 100 eiro. Ja mitruma aizsardzība nepieciešama niršanai, tad šāda pulksteņa cena būs, sākot no 400 eiro.
A
Local July 13, 2022
Reply
Vai iepriekš esat iegādājies sev viedpulksteni? Vai varat kaut ko ieteikt? Es vēlētos iegādāties pienācīgu viedpulksteni. Es skatījos caur dažādiem veikaliem, cena par labu gudru pulksteni, kā viņi raksta sākas 400 eiro.
A
Local July 13, 2022
Reply
Jums jāizvēlas pulkstenis, kam ir izturīgs pret sadursmēm stikls. Ja plānojat ļoti aktīvi nodarboties ar sportu. Jāņem vērā arī tas, ka pulkstenis visur pielips. Tāpēc jums vajadzētu iegādāties sev aizsargstiklu.
A
Local July 13, 2022
Reply